Candra Tuscher "C"   Harazím
          (Kubát)
   Adensam Jan Šmíd  Bielek
(Trmal)

A  na konec Majdalena. Poslední soutěžní zápas velice úspěšné sezony náš čekal v nedaleké Majdaleně. Přijeli jsme v dobrém rozpoložení z předchozích vydařených zápasů, jenže hned od začátku domácí prokazovali, že jsou vyrovnaným soupeřem. V první půli jsme z několika slibných šancí nedokázali strhnout vedení na svou stranu. Nakonec gólem jako první udeřil soupeř. Naše mužstvo ovšem zbraně nesložilo. Navíc nám k vyrovnaní pomohl soupeř špatně zahraným ofside systémem. Kdy pak David Šmíd předkládal gólovou přihrávku Michalu Bielkovi osamocenému před domácím gólmanem, jenž včas nedokázal zareagovat na jeho střelu. Poté jsme si do konce poločasu vynutili tlak, který jsme bohužel nedokázali proměnit v gól. Svou pasivitou ze začátku druhého poločasu jsme si koledovali o gól. Jenž se také stalo. Gólové situaci ovšem předcházel odpískaný faul a druhá žlutá pro Petra Adensama, jenž tedy musel nedobrovolně opustit hřiště. V závěru poločasu jsme sice všechny síly vrhly do útoku, avšak nebylo nám to nic platné. Navíc se ošklivě zranil v samém závěru náš hráč Pavel Trmal. Poslední zápas podzimní části jsme tedy prohráli 2:1. To zřejmě také poznamenalo účast na dokopné!
Celkem solidní počasí (jenom ta zima jak v ruském filmu) přilákalo do ochozů velice slušnou návštěvu. Bohužel pro náš tým většina diváků fandila rozhodčímu…