Branky (Asistence): Bielek M. (Trmal), Trmal (Tetík)

Viola

Bielek M. Košumberský "C"  Adensam Petr

Adensam Jan Trmal Tetík

Střídání: 45´ Beníšek => Bielek J.
              45´ Adensam Jan => Javorský

Ve třetím kole jsme konečně na domácím hřišti přivítali celek z Lásenice. Počasí na fotbal bylo ideálně avšak popravdě čekal jsem větší diváckou kulisu. I když po předchozích dvou zápasech se jim ani nedivim, že nedorazili. O to víc jsme byli namotivovaní ze sebe vymáčknout všechno, abysme konečně utrhli nějaký ten bod. Avšak byly to hosté, kdo tahal za kratší konec hned od začátku utkání. Zdálo se že jejich tlak nezná mezí, jednoznačně nás fyzicky převyšovali. A jen se štěstím a predevším díky Vencovi Musilů, jsme do poločasu udrželi bezbrankový stav. I když je pravda, že jsme tam jednu loženku zahodili, konkrétně Pavel Trmalů se ocitl osamocen před gólmanem a jen chybělo kousek štěstí, aby jeho střela neskončila pouze na tyči. Po půli přišli dvě změny v sestavě, ale výrazné oživení se hlavně z počátku druhé půle nedělo. Navíc hostům čím dál více docházeli síly a už nehráli tak nátlakový a fyzicky náročný fotbal. Ale pak se podařilo při jednom našem brejku Pavlovi Trmalů prostrčit balón mezi hráči na ofsajdové hranici Michalu Bielkovi a ten se nemýlil osamocen před gólmanem. Uběhlo pár minut a radovali jsme se znovu, když se nám podařilo proměnit akci po rohovém kopu. Když Míra Tetík hlavičkoval na bránu a Pavel Trmal jeho střelu v nemalé blízkosti od brankové čáry, přizvedl. Na světelné tabuly svítil krásný výsledek 2:0. Hosté byli chvíli opaření a nevěděli co mají hrát, ale nakonec se jim 10 minut před koncem podařilo snížit po pokutovém kopu zaviněném Václavem Violou, jenž byl rovnež oceněn žlutou kartou. Pak už jsme všichni jenom tlačili čas. Hosté vzad, my vpřed. Ale za vítězství můžem poděkovat především našemu skvělému lapači střel v bráně, jeden takový senzační reflexivní zákrok předvedl těsně před koncem zápasu, když se před ním zjevil osamocený hráč hostí. Po písknutí následnovala euforie z prvních bodů a hlasitý pokřik z kabiny. :-))