Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Adensam Petr

Tuscher Košumberský "C"  Harazím

Bielek M Šmíd Tetík

Střídání: 45´ Bielek J. => Trmal
              60´ Tetík => Adensam Jan

Toto ranní deštivý utkání bylo pro nás velmi nepříjemný. Každý z nás si vzpoměl na léta, kdy válel jesště v žácích a dorostu. Ale utkání v tomhle počasí bylo hlavně o nepřesnostech na obou stranách. V první půli jsme jich vyrobili my více, po jednom takovém nešťastném zákroku si srazil náš gólman míč do brány. Jinak za zmínku z naší strany stojí 100% hlavička Michal Bielka z trestňáku Romana Košumberského, která zůstala neproměněna. Jinak více střel snad ani na jedný straně nebylo. První půli v hřišti ovšem ovládli domácí. Nám pro změnu patřila ta druhá. Kde se nám po určitém tlaku podařilo docílit, že si gólman hostí též srazil míč do branky po rohovém kopu Davida Šmída. Zhruba 10 minut před koncem, chybělo kousek aby jsme skóre poté otočili na svou stranu, ale bohužel se nepodařilo. A tak se oba týmy rozešli smírně 1:1.