Javorský

Harazím Košumberský  Tuscher "C"

Adensam Jan Adensam Pavel Trmal

Střídání: 45´ Adensam Jan => Vladimír Candra st.
              45´ Adensam Pavel => Tetík

Toto slunečné nedělní odpoledne jsme jeli na hřiště Chlumského béčka, zatím posledního týmu soutěže. A také podle této skutečnosti byla sestavena naše sestava. Na hřiště jsme vběhli s jasnými pokyny, dát co nejrychleji gól. ( podle předpokladů to neměl být žádný problém ). Už v 5 minutě se po náhodně nakopnutém balonu od Bohouše Harazímů k údivu všem ocitnul v těsné blízkosti chlumské brány Richard Tusherů, ale ve 1000% šanci zklamal. Dále jsme se tlačili do koncovky a byli jsme lepším týmem , jenže 100 % šance jak Trmala tak i Čápa skončili úplně stejně tragicky jako ta Ríšova. A tak přišel zákonitě trest v podobě trefy domácích ,když naše obrana nedokázala zareagovat na rychlý brejk po levé straně hřiště a pak i na následný centr, který v poklidu domácí Hájek uklidil do naší sítě. ( 25 minuta 1:0 ). Poté se hra zbytečně roztrhala a nepřesnila, ani jeden z týmů si nedokázal vypracovat nějakou šanci. Zlepšení nepřišlo ani po přestávce, hra se odehrával jen uprostřed hřiště. Ke změně došlo až v 80 min, kdy po naší levé straně utíkal domácí hráč Hájek a Zdenda Javorských ho zastavil těsně před vápnem až za cenu faulu. Tento tah za ruční brzdu domácí využily na a zvýšily si tak vedení na 2:0 . Bohužel tím náš tým srazily úplně na kolena a mi už neměli sílu na obrat!