Bielek M.
 Javorský

Tetík Trmal

Střídání: 45´ Haluška => Adensam Pavel

Super výsledek, ačkoliv zápas mohl dopadnout všelijak. Derby nás bohužel zastihlo ve slátaný sestavě, kde chybělo plno stabilních opor, ale o to víc tam bylo bojovníků než techniků :-). Zápas se pro nás od 10 minuty nevyvíjel dobře. Po proměněné penaltě jsme prohrávali 0:1. Ale zbraně jsme nesložili bojovali jsme dál s nepříznivým stavem. Sice nás to stálo více sil než soupeře, ale v průběhu půle jsme se dostali k několika slibným šancím a jedné ložence a břevnu po střele ze střední vzdálenosti. Ale abych nepředbíhal, tak tu loženku nedal Michal Bielek, když mu míč na hranici velkého vápna sklepl Pavel Trmal. Zakončující hráč měl špatně seštelováný střílky a brankáře neobstřelil. A pěknou střelu asi tak z 25 metrů od brány vyslal Míra Tetík, nejdříve to vypadalo, že to pude nad ale nakonec se balon snesl až skončil na břevně ne-li téměř na spojnici branky. Bránkář by byl v případě této střely bez šance. Po poločase jsme museli udělat jednu změnu z důvodu zranění hráče, jenž k naší smůle vypadá dlouhodobě. Poté bez hráčů na střídačce jsme hráli každý na hranici svých možností. Soupeře jsme k ničemu nepouštěli, obranu jsme měli tentokát pevnou a ojediněle jsme zahrozili nějakým střeleckým pokusem. Ale 10 minut před koncem to přišlo, když po autovém vhazování se hlavou prosadil Míra Tetík. A my se konečně mohli radovat ze zaslouženého úspěchu. Bod už jsme si v klidu pohlídali.