Branky (Asistence): Šmíd (----), Adensam Pavel (Javorský)

Javorský

Troják Košumberský "C"  Harazím

Bielek M. Haluška Šmíd

Střídání: 45´ Troják => Adensam Jan
                         70´ Bielek M. => Adensam Pavel
   80´ Haluška => Tetík

Tentokrát k nám zavítal celek z Rapšachu, očekával se tuhý boj, který derby většinou provázejí. Alespoň první půli tomu vše nasvědčovalo, kde oba týmy byli rovnocenými soupeři. První gól se povedl nám, když David Šmídů po jednom ze svých průniků poslal nečekanou svíčku na branku, přičemž k úžasu všem balon za golmana hostí propadl. Bohužel naše radost netrvala věčně a za pár minut bylo vyrovnáno po centru a následné hlavičcce ve velkém vápně. Poté oba soupeři neproměli několik slibných šancí. Přičemž na naší straně se osamocen řítil Pavel Troják sám na golmana hostí, bohužel neproměnil a z následného odraženého balonu také nic nebylo. Po poločase jsme stále drželi slibný výsledek 1:1. Bohužel druhá půle nás nezastihla v dobré formě, a hned z prvního útoku hostí jsme inkasovali. Poté už jsme zcela vyklidili střed hřiště a nechali hrát v laufu soupeře. Později z trestného kopu padl třetí gól. Pak z další šance hostí čtvrtý gól. Poslední jiskřičku naděje vykřesal až v samotném závěru svých gólem Pavel Adensamů po přihrávce od Zdeňka Javorského. Bohužel na následný tlak už nezbylo moc času. Snad po 7 letech jsme doma se soupeřem padli.