Košumberský
 Javorský

Tetík Šmíd

Střídání: 45´ Troják => Trmal
                        75´ Javorský => Dibďák

K druhému utkání přijel aktuálně v tu dobu vedoucí celek z K. Řečice. Již při prvním pohledu bylo vidět, že jejich kádr je prošpikován zejména dorostenci. I tak nás, ale nečekalo určitě nic jednoduchého. Do zápasu jsme se snažili vstoupit s podobnou taktikou jako proti Č. Velenicím. A vstup byl vcelku povedený. Po naší aktivní hře jsme se brzy dostali do vedení v utkání, když centr z pravé strany našel hlavu Míry Tetíka, který v pohodě zavěsil. Poté soupeř zvýšil aktivitu a hra se vyrovnala. Dostával se stále častěji ke standartním situacím až jednu z nich využil. Po rohovém kopu zcela osamocen hráč soupeře skoroval z malého vápna. Naštěstí se soueř neradoval dlouho a po pár minutách jsme opět byli ve vedení. Celkem kuriózně po auta Davida Šmída si obránce soupeře vychutnal svého gólmana a hlavičkou ho přehodil. Do poločasu už se ani jeden ze soupeřů k vyložené šanci nedostal. Do druhé půle musel být kvůli zranění vystřídán Pavel Troják. Bohužel to asi bylo malinko na hřišti cítit a hlavně soupeř se častokrát tlačil do našeho vápna. Ačkoliv jsme ve hře měli náznaky brejkových situací nikdy se nám nepodařilo předložit finální přhrávku nebo nás zastavil praporek pomezního. K naší smůle to byl soupeř komu se povedl zahrát dobře brejkovou situaci po pravé straně, kde z malého vápna útočník hostí srovnal skóre na 2:2. Netrvalo dlouho a hosté mohli vést po odpískání pokutového kopu proti nám. Ovšem famózní zákrok ukázal náš brankář Venca Musil, kterým pro nás nakonec udržel remízu. I když posledních 10 minut po vyloučení hostujícího hráče, jsme soupeře uzavřeli na jeho půli a vyslali několik nebezpečných střel na jeho bránu. K naší smůle neúspěšných. Škoda dvou ztracených bodů.