Tuscher
 Bielek M.

Tetík Šmíd

Střídání: 55´ Tetík => Trmal

Zápas pro nás nezačal vůbec dobře prakticky z první šance soupeře jsme dostali gól. Po prohraným souboji ve středu hřiště se balon dostal na volného hráče na pravé straně, který centroval přesně na nohu osamoceného útočníka hostí, jenž z voleje překonal našeho brankaře. I když s přibývajícím počtem minut se naše hra zlepšovala, stále ne a ne najít recept na hostující obranu. Až po několika desítkách minut se nám ze zahrávající standartní situace na naší polovině povedlo skórovat. Na balón si osamocen do vápna naběhl Richard Tuscher, který ačkoliv v těžké pozici, dokázal skórovat. Naše radost ovšem netrvala dlouho. Po pár minutách se něco podobného stalo i na druhé straně a hosté opět vedli. Naštestí jsme nesložili zbraně až jsme byli odměněni vyrovnáním. Teď přesně nevím kdo se prodral po levé straně do vápna a snažil se přihrát pod sebe až balón doputoval mimo vápno k nabíhajícímu Pavlu Trojákovi, jenž nádherně vymetl pravý růžek branky. Na hřišti aspoň na malý moment zavládla euforie. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:2. Ve druhém poločase se toho stalo tolik, že to neumím ani popsat. Ve druhé polovině se mi zdálo, že soupeře přehráváme ještě znáze než v první. Ale mohli jsme to být my první co inkasujou, to by ovšem nesměl být proti praporek pomezního a následně hvizd rozhodčího. Ačkoliv musím uznat, asi to byl regulérní gól :-). Hoste byli po tomto rozhodnutí hodně rozhořčeni. Ale to ještě nevěděli, že za pár minut inkasují a to už byli ve vzduchu velké emoce. Opět skóroval Richard Tuscher z malého vápna. Pak hosté začali hrát hodně agresivně. Vyloženě zejména jejich obrana po nás šla. Bohužel se stalo co se stalo, že po jednom jejich zákroku nastalo oplácení a už se dav hostů řítil ze hřiště flustrován některými verdikty rozhodčího a prozatimního výsledku. Ani na opakované výzvy ze strany rozhodčího se hostující tým na hřiště nevrátil a tudíž bylo v 70 minutě po zápase. Pro nás 3:2, pokud STK nerozhodne jinak.