Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Bumba
 Javorský

Bielek M. Šmíd

Střídání: 30´ Troják => Tuscher
   45´ Javorský => Adensam Petr

Po herní stránce asi jeden z nejlepších výkonů z pár posledních zápasů. V utkání jsme sice první inkasovali, když jsme již poněkolikáté nedokázali zabránit hlavičkujícímu hráči vstřelení branky po standartní situaci. Ale za 10 minut bylo vyrovnáno když poslal David Šmíd na steč Michala Bielka, který dokázal být u balonu dříve než brankář hostí a dotlačit balon skrz něho balon do branky. První půle byla víceméně vyrovnaná na šance. Avšak hosté byli ještě před závěrem poločase šťastnější a šli do kabin za stavu 1:2. Vstup do druhého poločasu se nám povedl po hodně dlouhé době. Hosté nevěděli kam dřív, až inkasovali po brance Davida Šmída. Naše hra tím nepřestala, ale ne a ne vstřelit branku. Když byla vstřelena tak nebyla uznána kvůli faulu na brankáře. Hosty se nám dařilo držet hodně dlouho za naším vápnem a vyhrávali jsme většinu důležitých balónů. Bohužel z jednoho odraženého balonu k hráči za vápnem nikdo nekokázal včas vyrazit a ten celkem jednoduše obstřelil naši obranu včetně brankáře. Následný tlak k ničemu již nevedl a tak hosté nezaslouženě u nás vybojovali 3 body.