Bielek M. Šmíd

Střídání: 60´ Troják => Kolafa
   75´ Candra => Plch
           80´ Šmíd => Macho

Na zápase v Buku nás nečekalo nic lehkého. Ale hned od úvodu jsme začali diktovat tempo hry my. Soupeř ačkoliv ze začátku disponoval větším množství rohových kopů, tak my naopak standartních situací po častých nedovolených zákrocích. Do první velké šance jsme se dostali my, kdy se sám na bránkáře řítil Michal Bielek, ale i když dokázal se štěstím prostřelit golmana mezi nohama, obránce domácích včas zasáhl před brankovou čarou. Ve své druhé šanci se však tentýž hráč už nemýlil, když po přistrčení Davida Šmída do běhu si v klidu poradil s brankářem a zajistil vedení svého týmu. Domácí během prvního poločasu jakoby nevěděli co si počít s balónem. Se stále častějšími nakopávanými balóny si naše obrana včetně golmana poradila. Horší to bylo až ve druhém poločase, to se domácí útočník ocitl v několika vyložených hlavičkových situací, ale naštěstí pro nás ani jednu nevyužil. Přičemž několikrát fantasticky zakročil Venca Musil a jednou ho na brankové čáře nahradil hlavičkující Vladimír Candra. To už jsme ovšem v té době vedli 2:0. Když po autovém vhazovaní si balon zpracoval Michal Bielek a přesně přihrál na nabíhajícího Bohouše Harazíma, jenž si také v klidu sám před brankářem s přehledem poradil a obstřelil golmana ranou po zemi. Konec zápasu jsme vyloženě přečkali drtivý tlak domácích. A tak si myslím, že zaslouženě vyhrál lepší a efektivnější tým.