Javorský Z.

Tetík Trmal

Střídání: 45´ Javorský => Adensam Petr
   60´ Bumba => Kolafa
           75´ Trmal => Javorský Pavel
           80´ Adensam Jan => Kubát

Dnešním soupeřem nám bylo poslední mužstvo tabulky Dynamo Majdalena a díky této zkutečnosti nabádali trenéři základní jedenáctce k nepodcenění soupeře. Do zápasu jsme nastoupily bez vykartovaného Michala Břenků a hrajícího trenéra Kolafy. Pokyny z kabiny byli opět hrát velmi ze zatažené obrany s rychlým přechodem do útoku a využívat rychlosti Mirdi Tetíků. Tento úkol se z prvu zdál jako velmi složitý cíl, nedařilo se nám vůbec kombinovat a hosté byli více na balonu. V 10. minutě přišel první dlouhý nákop na Tetíka, který sice krásně pláchnul obraně, ale neodvážil se k zakončení a nepřesnou přihrávkou hledal Trmala. O pár minut později se Tetík dostal do dalšího výpadu, doběhl až k vápnu kde si nesmyslně balon zasekl a bránící hráč mu loptu urazil.Další šanci měl na noze Trmal, který ve šprajcu s hostujícím stoperem protlačil míč před golmana Dynama, ale překonat ho nedokázal. Hosté se za první třetinu utkání dál než ke kombinaci na půly hřiště nedostali. Hrála se už 28. minuta a Bohuš Harazímů si několikrát krásně vyměnil míč s Romanem Košumberským, který ho pak nádhernou přihrávkou mezi obránce uvolnil do samostatného brejku a ten se narozdíl od Tetíka nemýlil 1:0. Vedli jsme, ale naše hra se nezlepšila. Spousta nepřesností ve středu hřiště a ztráty balonu vedli k několika lehčím šancím Dynama. Ty naštěstí nebyly tak slibné aby vedli ke srovnání stavu. Ve 43 minutě zahrával Jirka Bumba ze středu hřiště standartní situaci stylem palba na kasu. Do střely, které šla mimo bránu vlétl Trmal a břichem tečoval za záda hostujícího brankáře 2:0. O přestávce jsme udělali jednu změnu v sestavě a byl kladen důraz pohlídat si začátek druhého poločasu!! Což se vůbec nepovedlo a v 50 minutě po několika odrazech a nepřesností v naší obraně se balon dostal k úplně osamocenému hostujícímu hráči a ten se nemílil - 2:1. Hned na to se zranil Jirka Bumba a na plac musel hrající trenér Kolafa. Naše hra se nezlepšila, ba naopak, opět spousta nepřesných přihrávek a odkopů. v 65 minutě se v individuální akci prosadil mezi hostujícími obránci Trmal, který ve šprajcu s golmanem Dynama neprotlačil míč do sítě. Aby toho nebylo málo dojel ho hostující obránce tak nešťastně ( možná i úmyslně ), že musel odstoupit pro zranění ze hry. Do záložní řady se stáhnul Tetík a hráli jsme defakto na jednoho útočníka. I přesto jsme si vypracovali několik slibných šáncí. Bohužel jak Tetík, který levou nohu netrefil balon před otevřenou svatyní Dynama, tak ani Kolafa nemířil z prostoru penalty mezi tyče. Hosté kromě vstřelené branky na začátku poločasu vůbec golamana Musila neohrozily. A když nevyužili ani dvě velmi slibné standartní situace za hranicí pokutového území v nastaveném čase mohli se fanouškové Spartaku radovat z výhry. Za předvedenou hru jsme si nezasloužili vyhrát, ale na to se historie neptá a 3 body jsou 3 body!!! :-)