Branky (Asistence): Břenek M. (Košumberský)

Bielek M. Harazím Břenek M.

Trmal Kolafa Tetík

Střídání: 45´ Bielek M. => Dibďák
   .

Dnešním soupeřem byl tým z Lodhéřova, který je umístěn o bod za námi. I díky této skutečnosti trenéři sestavili ofenzivní sestavu se třemi útočníky, kteří měli napadat soupeřovu rozehrávku už od vápna. Tento tah byl velmi slibný a už v 5 minutě utkání si dobrým napadáním vytvořil šanci Pavel Trmal, který z hranice pokutového území přestřelil soupeřovu svatyni. Spartak dále velmi slibně napadal rozehrávku Lodhéřova, čímž se častěji dostávali útočníci do velmi slibných šancí. Největší příležitosti dokázal zazdít zkušený Petr Kolafa, když nejprve na malém vápně při střele podklouzl a balon netrefil. A o 7 minut později po krásném přenesení hry od Pavla Trmala se ocitl sám před hostujícím gólmanem, ale bohužel jeho střela šla mimo tyče. Hosté se snažili odpovědět dvěma střelami z poza vápna, ale obě střely byly velmi nepřesné. Tlak Spartaku sílil, ale bez tíženého efektu. Do poločasu měl ještě dvě velmi slibné šance Míra Tetík, ale ani jednu nedokázal zužitkovat a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Začátek druhé půle pokračoval ve stejném rytmu jako v té první, jen s malým rozdílem každý výpad byl zastaven pomezním rozhodčím, který neustále mával ofsajdy. Čas rychle utíkal a hráčům Spartaku trošinku ubývali síly, což se projevilo v několika slibných šancích hostujících hráčů. Nejprve dvě nepřesné střely, které nevyděsili golmana Musila a pak nastřelené břevno z přímého kopu za hranicí pokutového území. Hrála se 68 minuta a Roman Košumberský rozehrával standartní situaci z právé strany, všichni čekaly centr do vápna a zatím přišla rozehrávka na Michala Břenků, který hned z prvního doteku krásným obloučkem přehodil brankáře Lodhéřova - 1:0 ! Od této doby se hra vyrovnala a na každé straně bylo několik průniků obranami, ale všechny skončili stejně. Buď odmávaným ofsajdem nebo velmi nepřesnou střelou. V 80. minutě rozehrával z půlky hřiště Pavel Adensam standartku, hostující obrana razantně odkopla balon zpět na naší polovinu hřiště. Laxní rozehrávka Pavla Břenka zapříčinila netrefení balonu a hostující Matoušek se v úniku prudkou střelou pod břevno nemílil - 1:1 . O pět minut později bylo ještě hůř, když hosté využili zaváhání naší obrany a po výpadu po pravé straně přišel centr do malého vápna, kde se do prázdné branky opět Matoušek nemýlil - 1:2 . Hráči Spartaku se snažili o vyrovnání, bohužel bez efektu. Konec utkání byl velmi rozhádaný a za zmínku pak stojí divadelní představení s vykloubeným ramenem hostujícího hráče se kterým by se prosadil v komerčních televizících. Po celou dobu utkání jsme měli více ze hry, ale dostali jsme lekci z produktivity. Hosté proměnili každou druhou šanci a bohužel pro Spartak si odvezli 3 body.