Candra P.
Javorský Z.

Trmal Tetík

Střídání:
41´ Trmal => Javorský Pavel
45´ Tetík => Kolafa

Nechce se mi rozebírat výkon rouhodčího, to je kapitola sama o sobě. Od úvodu utkání jsme byli horším týmem a jen stěží jsme odolávali kombinační hře domácích. A tak bylo otázkou času, kdy nám tam něco spadne. A jelikož se hrálo pěkně od podlahy, tak první branku jsme dostali z trestného kopu pár metrů za vápnem (13. minuta). Ve 26. minutě jsme inkasovali podruhé, když nepovedený centr obránce domácích zapadl do rohu naší branky. A o čtyři minuty později bylo prakticky rozhodnuto, když po kombinaci domácí zakončovali do prázdné branky. Ale to nebylo ještě všechno, jelikož konec prvního poločasu nám ještě zhořkl. Nejdříve se srazili hlavou obránce domácích s Mírou Tetíků, jenž evidentně otřesen už do druhého poločasu nebyl schopen nastoupit. Načež následně po brutálním faulu zezadu musel Penál okamžitě odstoupit ze hry. Tomuto zákroku rozhodčí ani nevěnoval pozornost a neuděloval ani karetní trest. A aby toho nebylo málo, dostal v samém závěru poločasu Roman Košumberský okamžitě červenou, když se nechal vyprovokovat Slavíkem a oplatil mu jeho okopávání. Druhý poločas to už bylo jen o tom nedostat desítku. A tak nezáživný druhý poločas občas zpestřil jen rozhodčí nějakou svou komedíí. Nakonec se domácím ještě v samém závěru druhého poločasu podařilo zvýšit na konečných 4:0 po proměněné penaltě. Rychle zapomenout na tenhle zápas a za 14 dní se pořádně vrhnout doma na Majdalenu!!