Pavel Javorský
Tomáš Hrošek
Vladimír Candra

První poločas rozhodl o stavu utkání..
Za velmi nepříznivého počasí tentokrát vyjel Spartak za derby na Rapšach. Ačkoliv terén nebyl v ideálním stavu, i tak se dalo hrát kombinačně po zemi. V úvodu jsme byli aktivnějším týmem, dařil se nám držet střed pole. V 8. minutě odpískal sudí tresný kop, který krásně trefil Pavel Candra do vinglu na zadní tyč. Chvíli na to nám byl odebrán regulérní gól, když Míra Tetík ve vápně čistě skluzem vypíchl obránci domácích míč, který doběhl Filip Holzer a uklidil ho do branky. Až po protestech domácích, gól uznán nebyl. Ani sám rozhodčí poté nevěděl co písknul, nejdřív faul následně prý ofsajd. Poté se do hry dostávali i domácí, ale všechny jejich pološance zneškodnil v brance Venca Musil. A tak jsme udeřili podruhé, když krásnou kolmici Harazíma využil střelec zápasu Candra, který tvrdou střelou z vápna málem protrhl síť. Bohužel domácí v samém závěru poločasu ještě snížili, když se po dorážce hlavou prosadil záložník domácích Šroub. Tím také první poločas skončil.

Defenzíva vyjímečně podržela...
Do druhého poločasu jsme museli nastoupit s nějakýma změnami v sestavě a cíl byl jasný. Udržet příznivý výsledek!!! Avšak i domácí nám pomohli, když se celkem nepochopitelně srazili 2 jejich hráči při hlavičce v našem malém vápně, přičemž na ně už zívala jen odkrytá branka. Ale i my z následných brejků neproměnili několik šancí. Tu největší spálil Trmal, jenž také neproměnil do odkryté branky a ze střely z první mu balon sjel po nártu mimo branku. A tak to pro nás bylo vítězství na tomto hřiště po pěkně dlouhé době. Naposledy jsme tu zvítězili 3:2 v úspěšné sezóně 2009/2010, kdy jsme celkově skončili po sezóně na třetím místě se ziskem 38 bodů.