Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Náhradníci:
Michal Břenek
Petr Kolafa

Hodně nepovedený první poločas...
Oba týmy nastoupili do utkání s velkým počtem absencí svých hráčů. A i když jsme nakonec dali dohromady dva lidi na střídání včetně trenéra a soupeř neměl žádného natož pomezního, kterého jim nakonec suploval Čáp, tak první poločas jsme měli hodně nepovedený. Soupeř nás přehrával hlavně po jeho levé straně a nikdo z nás nebyl schopen ukočírovat hlavně hostujího Kodadu. Ten také otevřel již ve 13.minutě účet utkání. Soupeř si z naší pravé strany dělal prádlo a tak netrvalo dlouho a inkasovali jsme podruhé. Když Kodada sklepl míč pod sebe na naběhnuvšího Blažka a ten ranou na přední tyč z dobrých 20 metrů propálil vše co mu stálo v cestě. To už nevydržel náš kouč Kolafa a šel na plac. A hned také byl u snižují branky v 28. brance, když jeho nevýraznou střelu z otočky brankář hostů jen vyrazil před sebe, kterou doběhl Tetík a pohodlně skóroval. Poté nám rozhodčí upřel i jasnou penaltu za ruku hostujího hráče. A místo toho, abychom srovnali, tak hosté svůj výsledek opět navýšili, když jen za cenu faulu byl zastaven Kodada. A kapitán hostů Boček v 41.minutě z trestného kopu trefil úspešně trefil zařízení. Stav poločasu velmi nepříznivý 1:3.

Marná snaha v závěru...
Do druhé půle jsme šli na riziko hry 3 útočníků a snahy vysunutého presinku. Zpočátku to bylo nahoru dolu a šance střídala šanci. Postupem času hosté odpadli a už to byla hra jen našeho týmu. Hosté se stále častěji uchylovali k taktickým faulům. Po jednom takovém v 60. minutě jsme zahrávali standartku zpoza vápna. Na trestný kop byl povolán ze střídačky Kolafa, který trefil jen někoho z hostů, naneštěstí se balon odrazil na roh vápna k osamocenému Harazímovi, jenž alá Mandžukič trefil výstavně protilehlý horní roh branky. Náš tlak neustával, ale ne a ne trefit zařízení. Takže ani vyloučení obránce z Lásenice po druhé žluté kartě soupeře mrzet nemuselo. Těsný výsledek 2:3 ve svůj prospěch nakonec udrželi. Škoda zpackané první půle.