Tomáš Hrošek
Petr Kolafa
Tomáš Ďibďák

První poločas = 1 hráč out
V celkem hojném počtu tým Spartaku přicestoval do Buku. Bohužel až na konci utkání bylo všem jasný, že i 4 střídající hráči plus brankář nestačí. Ve 3. minutě svým typickým zákrokem pomocí kolene zlikvidoval pro zbytek zápasu Michala Bielka bránkář domácích Vondrák. Tvrdá hra ze strany domácího týmu pokračovala i po zbytek celého utkání. I tak jsme v úvodní části prvního dějství dokázali spálit tři velké šance v tváří tvář domácímu brankáři. Nutno podotknout, že i domácí tým si nějaké pološance vypracoval. Až do 40. minuty rozhodčí utkání nějak kočíroval, poté se však nerozhodl odpískat utočný faul na našeho brankáře a nechal hru běžet, kde z následný dorážky se domácí ujali vedení. Do kabiny jsme tedy odcházeli rozezleni.

Druhý poločas = 2 hráči out
Druhý poločas začal jak první skončil a hned v úvodu domácí přidali druhou branku. Naše hra se následně definitivně rozpadla po odstoupení Pavla Candry z dúvodu podvrknutí kotníku. Až následné cesty do nemocnice vzešlo, že se jedná o těžký výron. Domácí poté postěli stále častěji do hry nové hráče a ty hráli občas, jak smyslů zbaveni a okopávali naše hráče jak brambory. I jejich nejstarší hráč úplně zbytečně už za rozhodnutého stavu zajel do Penála zezadu. Rozhodčí to ocenil pouze kartou žluté barvy. Takže se na naší lavičku postupně poroučeli další a další hráči. Honza Adensamů též nedohrál. To už jsme v té době prohrávali 3:0. Branka byla vstřelena ze 30 metrů po trestném kopu okolo naší zdi odrazem od tyče. Poslední čtvrtou branku jsme dostali až samotném závěru. Myslím, že kdybychom nikam necestovali, že bysme udělali líp :-).