Pavel Adensam
Tomáš Dibďák
Pavel Břenek

Spartak téměř v plné palbě...
Tentokrát jsme se na domácí zápas sešli téměř v plné sestavě. Ze základní sestavy chyběl pouze vykartovaný Bumba. Ale i tak to moc na výkonu znát nebylo. Hosté hráli svojí hru z domácí prostředí tj. dlouhé nakopávané balony na vysoké útočníky. Naši hra byla aspoň v úvodu taková rozháraná. Přihravky i zpracování míčů nám trvalo dlouhou dobu. Ale naštěstí se nám povedl jeden z rychlých přechodů a kolmice do běhu na Trmala ve 29.minutě znamenala naše průběžné vedení v zápase. Bohužel to bylo z naší strany všechno v tomhle poločase. V samém závěru jsme se dostali zbytečně pod tlak hostí. Místo abysme podrželi balon tak jsme ho nesmyslně zakopávali a ten se nám vracel jak bumerang. Jen se štestím jsme udrželi hubený náskok 1:0 do poločasu.

Druhý poločas jako na houpačce..
Do druhé půle jsme vstoupili už lépe a byli jsme i přesnější v kombinaci. Bohužel jen ale po vápno. Soupeř ovšem začal také více tahat za záchranou brzdu. V 64. minutě po faulu na Michala Bielka zahrával tresný kop Pavel Candra a kopl ho znamenitě na bližší tyč. Brankáři nezbývalo nic jiného než ho jít vylovit. Radost nám ale dlouho netrvala. Za 4 minuty bylo vyrovnáno. Nejdříve vybojovali balon při dávaní přednosti mezi Pavlem Břenkem a Michalem Bielkem, který následně odcentrovali na volného útočníka na malém vápně a tři minuty poté po rohovém kopu se ocitl sám další hráč na podobném místě. A v obou případech byli střelci úspěšný. My naopak byli opařeni a nic v tu chvíli nešlo. Začali přibývat karty na obou stranách. Ale do hry nás vrátila až nedisciplinovanost obránce hostí, který po druhé žluté uviděl červenou kartu. Trpělivost se nakonec vyplatila a v 90. minutě načechral balon do vápna na nabíhající hráče Robert Škácha. A v pravou chvíli vyskočil Míra Tetík, míč ho trefil do hlavy a poté skončil v brance. Nastal výbuch emocí. Chvíli nato rozhodčí písknul do píšťalky naposledy a tak jsme mohli slavit výhru 3:2.