10. KOLO -    21. 4. 2018
Lodhéřov - Nová Ves
1 : 5  (0 : 2)
Branky (Asistence): Pospíchal (Košumberský), Mezera (Harazím), Candra P. (Škácha), Košumberský (----), Škácha (Harazím)

Slušný první poločas!!
První jarní utkání jsme cestovali do dalekého Lodhéřova. Krásné slunečné počasí přálo fotbalu. Od úvodních minut bylo jasné jakým stylem fotbalu se budou prezentovat. Svými typickými nákopy na hrotové hráče. Přesto jsme to byli my, kdo první udeřil. Prosadila se naše nová posila Pospíchal, když v 18.minutě po hezké kolmici od Košumberského v úniku poslal golmana na druhou stranu své střely. Vzhledem k častým odskokům balónu, byla hra z obou stran dost nepřesná. Hrát po zemi tedy moc nešlo. Až na ojedinělou naší šanci ze 33.minuty, kdy po pěkné kombinaci až z naší půlky, dostal míč od Harazíma do náběhu Miloš Mezera a utaženým placírem zpoza vápna trefil vingl branky. 2:0 pro Spartak po prvním poločase!!

Úvod druhé půle zaspán!!
Na začátku druhé půle byl tým zřejmě ještě myšlenkama jinde a prakticky hned po rozehraní soupeř snížil na 1:2. To naštěstí bylo ze soupeřovi strany všechno. Další naší branku vstřelil v 65.minutě Pavel Candra, když dostal pěkný pas do brejku od Škáchy, a po sólu přes půlku hřiště ještě přesně skóroval k tyči. V 79.minutě jsme zahrávali standartku, míč si postavil Roman Košumberský a přesně vingl i s malým odrazem od brankáře domácích. A poslední náš gól vstřelil Robert Škácha po přituknutí Harazíma zpoza vápna na vzdálenější tyč. Zasloužená výhra 5:1 pro Spartak.