Filip Holzer
Jiří Bumba
Pavel Trmal

Zaspaný úvod...
Za velmi pěkného počasí a dobře upraveném terénu se setkali tabulkově úplně odlišná mužstva. Ale hlavně v úvodu to vůbec znát nebylo. Domácí působili ospalým dojmem. Což se jim hned vzápětí vymstilo, když si střelec Dynama Pavel Bezemek již ve 4. minutě vyšlápl na domácí obranu a mezi dvěmi hráči si píchl balón a pohotově skóroval na zadní tyč. Domácí však neskládali zbraně a témeř vzápětí měl vyrovnání na kopačce Pospíchal, bohužel tváří v tvář trefil se přemisťujícího brankáře hostí. A tak přišel trest, až příliš lehkovážně ztratil při naší rozehrávce Harazím míč za hranicí vápna a mladíček v dresu Dynama Sejk, nekompromisně zavěsil pod vingl Musilovi svatyně. 12. minuta 0:2 pro Dynamo. Následovalo totální selhání střelců Spartaku, střílelo se z nepřipravených pozic nebo to pochytal výborně chytající Bárta. Do šaten se šlo beze změny skóre!

Lekce z produktivity...
Snad hned z prvního nákopu Dynama se prohnal kolem stoperů opět Bezemek a vyběhnuvšího Musila překonal lobem z levé strany malého vápna. 47.minuta 0:3. To už jsme prakticky začali hrát jen na 3 obránce, občas jen na oba krajní beky. Ale začalo se vyplácet. V 54. minutě rozhodčí Kollmann odpískal faul na pronikajícího Škáchu a Pospíchal proměnil. Tlak domácích začal vzrůstat a hostům docházeli rychle síly. A zanedlouho se povedlo snížit na 2:3. V 64. minutě po přihrávce Trmala na naběhnutého Škáchu vstřelil tentýž hráč gól křižnou přízemní střelou. Náš tlak byl poté enormní, ale zase jsme volili špatná řešení zakončení. Navíc čas do konce utkání se nemilosrdně blížil. A Spartak už hrál opravdu vabank. Hosté naopak stejnou hru, nákopy na rychlého Bezemka se Sejkem. Bohužel parkrát se nám je podařilo zastavit za cenu žlutých karet. A naše nemohoucnost vyvrcholila v 81. minutě, kdy se podruhé taky prosadil Sejk po brejku a přízemní střelou na přední tyč uzavřel skóre zápasu. Spartak už neměl dostatek sil a hlavně asi vůle s utkáním něco udělat a tak poprvé letos doma nečekaně padl!!!