15. KOLO -    26. 5. 2018
Nová Ves - Deštná
4 : 5  (2 : 2)
Branky (Asistence): Škácha (Pospíchal), Pospíchal (Candra P.), Škácha (----), Trmal (Škácha)

Zmrtvýchvstání!!!
Za parného počasí Spartak uvítal na domácím hřišti celek Deštné, jenž jsem jako pokaždé přijala ve slátané sestavě, jelikož za normálních okolností by hráč v bráně, byl v poli. I tak nám úvod jako proti Majdaleně nevyšel. Nejdřív přišla v 6. minutě chybka alá Karius a pak nás hosté brejkovali z dlouhých nákopů, přes naší vytaženou obranu, až nás z jednoho z nich v 27. minutě hostující kapitán Kuneš vyřešil jak žáčky. Naštěstí to Spartak nepoložilo a bušilo do hostující obrany dál. A hned vzápětí ve 30.minutě snížil Škácha, když mu tutovku do poloprázdné branky předložil Pospíchal po svém úprku. Jen o čtyří minutky se Spartak radoval z vyrovnání, když se po kolmici od Candrise prosadil také Pospíchal. Poté už to byla hra jen našeho týmu, ale žádná z šancí se už neujala a vetšinou skončila na rukavicích brankáře "nebrankáře" hostů. Tudíž poločas 2.2.

Chaotický úvod poločasu!!!
O půli došlo k přeskupení na místě brankáře i u Spartaku, do brány místo Musila šel Pospíchal. Ale to co se odehrávalo prvních deset minut druhého poločasu, bylo fakt trapné ze strany Spartaku. Vše vyvrcholilo zbytečným faulem Harazíma ve vápně a následně proměněnou penaltou hostů. 55. minuta 2:3!! A aby toho nebylo dost, když se Spartak snažil zvýšit tlak přišla ztráta na půlce hřiště při rozehrávce obrany a hostující Hojer v 61. minutě vzápětí ranou z půle přeloboval Pospíchala stojícího na penaltě. Naše snaha o vstřelení branky končila vetšinou v předfinální fázi. A když už jsme se dostali ke střele, tak střela Tetíka skončila na spojnici branky. A tak přišel trest. V 78. minutě se opět za obranu dostal Kuneš a skákájící balón dostal lobem přes Pospíchala opět do branky. Spartak to opět nezabalil, už hlavně kvůli divákům. A přineslo to své ovoce. V 85. minutě dorazil vyražený míč brankáře hostů do branky Škácha. A o dvě minutky později snížil na rozdíl jedné branky po rohovém kopu Škáchy hlavou na přední tyči Trmal. Bohužel střela Mezery v nastaveném čase se mezi tři tyče už nevešla. A tak hosté vezou překvapivou výhru ze hřiště Spartaku 4:5.