Tetík Adensam Pa.

Náhradníci:
Pavel Trmal

Neodpískané autové vhazování...
Tentokrát nás čekalo utkání v Horní Pěně. Jelikož jsme tam hráli poprvé, tak jsme byli nemile překvapeni malou velikostí a kvalitou hřiště. Navíc za jednou z branek celý zápas vyhrávali kolotočáři a jezdila tam horská dráha. No nic zpět k zápasu. Oba týmy byli slátáný jak to jen šlo. Domácím dorazil jedenáctý hráč až těsně před utkáním, Spartaku chyběli pro změnu tři hráči základní sestavy, z nichž dva večer běželi Českobudějovický půlmaraton. Domácí od úvodu utkání byli agilnější a dostávali naší obranu pod tlak, z čehož naštěstí nic neskončili v brance Spartaku. A tak jsme mohli před koncem poločasu vsítit úvodní branku. Bohužel se tak nestalo, v samostatném úniku Trmal netrefil branku. A tak přišel vzpětí trest. Domácí rychle z první vyslali krajního záložníka, jemuž se dle signalizace pomezního již míč dostal za postraní čáru, avšak sudí byl jiného názora a nechal hru pokračovat, s čímž však hráči Spartaku moc nepočítali a přestali hrát a po příhrávce před branku celkem lehce vsítil branku Plucar okolo nohou brankáře Spartaku Musila.

Zasloužené vítězství...
Druhý poločas vypadal podobně jako první. Kombinačně to prostě nešlo a tak se nakopávalo z obou stran. Bohužel domácí zvýšili v 50. minutě na 2:0, když střelu z hranice vápna před Musilem nečekaně přizvedl Kubinec nad hlavu našeho brankáře. Poté přišla velká šance Bambuleho podobná té z prvního poločasu, s tím rozdílem že trefil pouze brankáře domácích. Ale za pár minut se přece jenom Spartak radoval, po pěkné kolmici Škáchy obešel brankáře domácích Pospíchal a střílel do prázdné branky. V 75. minutě 2:1. Bohužel se pro Spartak utkání skončilo o 3 minuty později po třetím gólu domácích. A tak Spartak prohrál podruhé v řadě. Tentokrát 3:1.