Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Pospíchal Škácha

Náhradníci:
Pavel Adensam

Parádní trefa...
Ačkoliv byl vítěz soutěže před zápasem jasně dán, tak stále Spartak mohl uhrát nejlepší možné umístění minimálně za posledních 15 let. A vzhledem k tomu, že nejbližší soupeři klopýtli, tak stačilo pouze vyhrát jakýmkoliv výsledkem. Byť byla sestava zdecimována různými zraněními, tak se hlavně v brance Spartaku představila velká neznámá Petr Špringer. A nevedl si při své premiéře vůbec zle. V prvním poločase hasil některé šance domácích na poslední chvíli, a i když už byl překonán a míč mířil za brankovou čáru, tak ho na poslední chvíli vykopl Pavel Adensam. Útočná hra Spartaku postrádala především finalní přihravku. A když už přišla, tak si s ní Míra Tetík neporadil a balón mu odskočil od nohy. Utočníci zřejmě v přemíře snahy ze středních vzdáleností také netrefovali zařízení. A tak nás v závěru poločasu spasila lahůdka "alá Gareth Bale" v podání Honzi Pospíchala. Z hranice vápná střelou přes hlavu zavěsil pod břevno. 43. minuta 0:1 pro Spartak!!

Utrápený druhý poločas Spartaku..
Druhá půle začala nemastně neslaně. Vlastně ani prvních 10 minut se nic pořádného nedělo. Ale v 56.minutě po ojedinělé šanci Spartaku zatáhl po levé straně Škácha a obstřeloval brankáře domácích, přičemž Harazím doklepem do prázdné branky jistil. Pravděpodobně by se radoval už první střelec. Poté Spartak úplně vypadl z tempa a balonu hráli hlavně domácí, až se jim podařilo v 67.minutě snížit střelou zpoza vápna na delší tyč. Naštěstí to bylo už ze strany domácích všechno, a Spartak přeci jen udržel hubené vítězství 2:1. Což znamenalo pro tuto partu historické umístění v této soutěži!!!