Náhradníci:
Pavel Trmal
Pavel Adensam

Důležité standartky...
Do prvního utkání v sezoně jsme nastoupili s dvěmi novými tvářemi a naopak 2 hráči základní jedenáctky nám z rúzných důvodů chyběli. Ovšem i soupeř přijel ve velmi omlazené sestavě a v počasí jaké panovalo by mládí mohlo mít fyzicky navrch. Ale naštěstí nemělo. Po celý zápas jsme měli v držení míče navrh. Hosté se často uchylovali k faulům za hranící vápna, z čehož naši šutéři dokázali dvakrát využít. Nejprve se trefil v 17. minutě Miloš Mezera a jako přes kopírák ve 45.minutě Pavel Candra. Oba zamířili a vystřelili po zemi okolo zdi na vzdálenější tyč. Zatímco první branka otvírala skóre utkání, tak druhá nás podruhé poslala do vedení na 2:1. Ještě předtím hosté udeřili ve 43. minutě po propadnutí obrany po nakopnutém balonu. Vetšina našich šancí v prvním poločase končila ve vápně nebo vedle branky.

Takticky dobře zvládnutý druhý poločas...
Druhý poločas začal z naší strany beze změn. Avšak už jsme se spíše snažili o brejkové situace. Jinak druhý poločas byl takový mdlý a hlavně spíše svázaný abychom zbytečně neinkasovali. Hodně nám pomohlo úlně zbytečné vyloučení hostujícího hráče v 75.minutě. Kdy si hostující kapitán stoupl před mič rozehrávají naším hráčem a po nastřelení dostal druhou žlutou kartu. Poté jsme se dostali k několika dobrým zakončením. Největší šanci zastavili tyče, které orazítkoval Robert Škácha. A tak jsme nakonec tu výhru první výhru v sezóně urvali.