Jan Adensam
Pavel Adensam
Pavel Trmal

Autobus!!...
Do zápasu jsme vyrukovali s tzv. taktikou autobus. Bohužel vzala brzy za své, když si nešťastně srazil míč hlavou do vlastní brány Košumberský. Chvíli na to jsme po ztrátě míče v útoku a rychlém brejku domácích dostali druhou branku. A aby toho nebylo málo těsně před poločasem domácí využili výškové převahy při rohovém kopu. Nic příjemného jít do šatny za stavu 3:0 pro domácí.
Debakl...
Druhý poločas byl jen o tom nepostarat se o pořádný výprask. Což se bohužel nepodařilo. Nejdřív se prosadil nejpodsaditější hráč domácích po průniku v naší obraně. Za dvacet minut později zbytečně fauloval ve vápně Bohouš Harazím, kterou kapitán domácích promměnil. Poté ještě namazal Honza Adensamů na další gól domácích. V tu chvíli už jsme prohrávali 6:0. Nakonec jsme se čestného úspěchu dočkali i my. Robert Škácha využil přihrávky od Petra Špringra. Za dvě minutky opět domácí uděřili z rohového kopu. A závěrečnou branku opět obstaral Robert Škácha po centru Pavla Bambuleho. Zcela zasloužený výsledek 7:2 pro domácí!!