6. KOLO -    30. 9. 2017
Deštná - Nová Ves
1 : 3  (0 : 1)
Branky (Asistence): Špringer (Candra Vl.), Candra P. (Škácha), Škácha (Candra P.)

Ospalý začátek zápasu
Tentokrát jsme jeli pro nás na nejvzdálenější hřiště v soutěži. A byli jsme nemile překvapeni kvalitou trávníku. Takhle tvrdé a suché hřitě jsme ještě nezažili. Možná také to bylo jedním z důvodů proč jsme se ze začátku hledali a celkově to bylo všechno pomalé. I tak jsme to byli my, co jsme měli první velkou šanci. Míra Tetík v úniku nedokázal prostřelit rychle se pokládajícího brankáře domácích. Pár minut nato tentýž hráč z malého vápna opět trefil jen brankáře domácích. Naší obranu v prvním poločase zlobil pouze domácí kapitán Kuneš. Naštěstí také jako Tetík ztroskotal na brankáři Spartaku Musilovi. A tak to byl opět Spartak co otevřel účet zápasu. Konkrétně Vláďa Candrů poslal hlavičkou do náběhu Petra Špringrů, jenž křižnou střelou k tyči vstřelil branku. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:0 pro Spartak.

Plejáda spálených šancí Spartaku
Druhý poločas byl už o poznání lepší. Jen během prvních 10 minut jsme mohli vstřelit 4 branky. To se postupně netrefili Tetík, Candra a dvakrát Škácha. Posledně jmenovaný jenž byl nejblíže branky orazítkoval pouze tyč. A tak pomohl rozhodčí, když pískl domácím malou domů. Když obránci zřejmě sklouzl balon při odkopu a letěl na brankáře domácích, jenž ho v poslední chvíli vyrazil. V této vypjaté situaci nakonec naši hrači z malého vápna rozehráli a vstřelili druhou branku utkání. K exekuci se postavili Škácha s Pavlem Candrou a druhý jmenovaný zakončoval. Avšak vzápětí domácí snížili po závaru v našem malém vápně. Pak to bylo z naší strany trošku opatrnější, ale šance jsme si vytvářeli i dále. Nakonec se radoval v 81. minutě i Škácha, když po přihrávce Pavla Candry konečně také i on trefil mezi tyče. Domácí se poté na nic už nezmohli a tak vezeme z Deštně první výhru od té doby co je máme ve skupině.