Náhradníci:
Vladimír Candra
Roman Košumberský
Petr Bjel

První branku utkání vstřelil pro Spartak ve 30. minutě Škácha. V náběhu na zadní tyč ho ideálně našel po centru z levé strany Pospíchal. Bohužel vedení jsme udrželi pouze do 40. minuty, kdy se k odražené střele ze 3O metrů od břevna dostal nejdříve útočník domácích Šedivý, který se z bezprostřední blízkosti také nemýlil. Poločas 1:1.

Ve druhém poločase opět první branka patřila Spartaku. Mezera po ztratě míče domácích vyzval k brejku Pospíchala, který skoróval v 50. minutě střelou podél brankáře. O deset minut později si gólovou spolupráci zopakovali hráči z prvního poločasu. Pospíchal po brejku zatáhl míč po lévé straně a předložil ho na vápno osamocenému Škáchovi, který pohodlně umístil míč do částečně odkryté branky. Spartak si utkání zkomplikoval v 84. minutě, kdy po serii chyb dostal míč na vápno opět Šedivý a umístěnou střelou k tyči snížil na rozdíl jedné branky. Nakonec Spartak hubený náskok 3:2 udržel a mohl se radovat z prvních jarních bodů.