Petr Bjel
Petr Špringer
Bohouš Harazím

Rozpačitý první poločas...
Do zápasu jsme sice nevkročili vyloženě špatně, ale srážely nás celý poločas nepřesné přihrávky přes střed hřiště, z čehož plynuly ojedinělé šance soupeře behěm prvního poločasu. Jinak jsme byli lepším týmem, více na balónu a několik střel jen těsně minulo zařízení branky.

Parádní tříminutovka...
Druhý poločas byl o poznání lepší. Pomohla nám k tomu také rychlá branka z kopačky Pospíchala, jenž pěkným half-volejem z 25ti metrů trefil pod víko. A hned tři minuty poté v 53. minutě se trefil tentýž hráč znovu, když z levé strany malého vápna propálil všechno co mu stálo v cestě do branky. Poté se naše hra naprosto uklidnila, v obraně bez problému. A už to byla do konce zápasu z naší strany plejáda neproměněných tutovek. Hosti musejí být rádi, že to skončilo pouze 2:0 pro Spartak!!