8. KOLO -    20. 10. 2018
Majdalena - Nová Ves
0 : 3  (0 : 2)
Branky (Asistence): Tetík (Košumberský), Mezera (Pospíchal), Candra P. (Pospíchal)

Petr Bjel

Ačkoliv se utkání hrálo na vyprahlém a nerovném povrchu, i tak bylo na co koukat. V prvním poločase byl víceméně na balonu neustále Spartak, domácí utočili pouze sporadicky. První naší branku vstřelil až ve 22. minutě Tetík hlavou po standartce Košumberského. V 35. minutě vedení navýšil Mezera obstřelením brankáře placírem po chytré patičce Pospíchala uvnitř vápna. Některé naše další šance v prvním poločase neměli bohužel gólové parametry. A tak se o poločase šlo do kabin vedením o dva góly pro Spartak.

V úvodu druhého poločasu tempo ze strany Spartaky trochu polevilo a soupeř díky tomu začal trošku kousat. Naštestí mu nebyla uznána snižující branka po předchozím ofsajdu. Ovšem v 65. minutě dostal druhou žlutou a následnou červenou domací Bouchal za faul na Pavla Candru. Přesilovku po deseti minutách využil poprvé v sezóně právě Candra křižnou střelou levou nohou okolo brankáře. Ve zbytku utkání se další naše šance neujala a tak Spartak zaslouženě vyhrál 3:0, byť to mohlo být daleko více.