Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Tetík Škácha

Náhradníci:
Václav Musil
Petr Bjel

Při příjezdu na první utkání do Chlumu nás překvapil hlavně hodně špatný stav trávníku, kde kdysi v minulosti býval na hodně dobré úrovni. K utkání jsme cestovali stále bez dvou hráčů, kteří obrželi již na podzim několikazápasový distanc. Do utkání jsme neměli vůbec dobrý vstup. Hned v 6.minutě po ztrátě míče na kraji hřiště se domácí útočník prohnal až do vápna, kde ho sestřelil Bumba jen za cenu žluté karty, která ovšem nepochopitelně byla po utkání připsána jinému hráči. Exekutor Eliáš penaltu k radosti domácích proměnil. Hostující Spartak se poté osmělil a několikrát do poločasu slibně ohrozil brankáře Chlumu Valeše, který domácí v brance bohužel podržel. Domácí hrozili hlavně ze standartních situací behěm prvního poločasu. Poločas skončil tedy 1:0 pro domácí.

O osudu utkání rozhodla 57. a 61. minuta, kdy se domácí prosadili hlavou z již dříve zmiňovaných standartních situací. Hráči Spartaku se pomalu k žádné nebezpečné situaci oproti prvnímu poločasu nedostali a navíc ještě inkasovali z dorážky v 75. minutě čtvrtou branku. Utkání tedy skončilo 4:0 pro domácí Chlum.