ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2007/2008
Kolo
|
Domácí - Hosté
|
Datum
|
Čas
|
Den
|
Výsledek
|
Branky
|
2.
|
N. Ves - Plavsko
|
11.8
|
17:00
|
SO
|
2:2
|
2 Adensam Pa.
|
Základní sestava:Průša- Mikl,Beníšek, Candra, Lukš- Troják, Kopecký,Bielek M., Adensam Petr- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Plch, Adensam Jan
| ||||||
3.
|
Břilice - N. Ves
|
28.8
|
17:00
|
SO
|
3:0
|
-
|
Základní sestava:Mikl- Bielek J.,Adensam P., Candra, Kubát- Troják, Kopecký,Bielek M., Adenzam Jan - Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Břenek
| ||||||
4.
|
H. Žďár - N. Ves
|
1.9
|
17:00
|
SO
|
5:3
|
2 Adensam Pavel, Janda
|
Základní sestava:Průša- Mikl,Bielek J, Adensam Petr, Kubát- Starý, Kopecký,Janda, Plch- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Břenek, Adensam Jan, Musil
| ||||||
5.
|
N. Ves - K. Řečice
|
8.9
|
17:00
|
SO
|
5:5
|
3 Adensam Pavel, 2 Trmal
|
Základní sestava:Musil- Mikl,Plch, Candra, Adensam Petr- Starý, Kopecký,Bielek M., Janda- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Tuscher, Novotný
| ||||||
6.
|
Klikov - N. Ves
|
15.9
|
16:30
|
SO
|
6:2
|
2 Trmal
|
Základní sestava:Průša- Mikl,Ríša T., Viola, Kubát- Janda, Kopecký,Bielek M., Stary- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Plch, Adensam Jan, Adensam Petr
| ||||||
7.
|
N. Ves - Lodhéřov
|
22.9
|
16:30
|
SO
|
1:3
|
Trmal
|
Základní sestava:Průša- Novotný,Beníšek, Viola, Lukš- Janda, Kopecký,Bielek M., Bielek J.- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Plch, Adensam Petr, Candra
| ||||||
1.
|
Chlum B - N. Ves
|
28.9
|
16:30
|
PA
|
2:0
|
-
|
Základní sestava: Musil- Novotný, Mikl, Candra, Kubát- Janda, Troják, Starý , Bielek J.- Trmal, Bielek M.
Střídačka: Plch, Tuscher, Břenek
| ||||||
8.
|
N. Ves - Stráž B
|
30.9
|
16:00
|
NE
|
3:2
|
Trmal, Troják
|
Základní sestava:Průša- Novotny,Mikl, Candra, Kubát- Troják, Starý,Bielek M., Bielek J.- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Břenek, Viola
| ||||||
9.
|
N. Ves - Lásenice
|
13.10
|
16:00
|
SO
|
2:4
|
Trmal, Bielek M.
|
Základní sestava:Musil- Beníšek,Mikl, Candra, Viola- Troják, Starý,Plch, Bielek J.- Trmal, Bielek M.
Střídačka: Břenek, Adensam Jan, Adensam Petr
| ||||||
10.
|
Rapšach - N. Ves
|
20.10
|
15:30
|
SO
|
1:0
|
-
|
Základní sestava:Průša- Bielek J.,Tuscher, Candra, Kubát- Troják, Starý,Mikl - Bielek M., Adensam Pavel, Břenek
Střídačka: Trmal, Plch
| ||||||
11.
|
N. Ves - Majdalena
|
27.10
|
14:30
|
SO
|
0:5
|
-
|
Základní sestava:Musil- Beníšek ,Tuscher, Candra, Kubát- Troják, Starý,Mikl - Bielek M., Adamčík L., Bielek J.
Střídačka: Adensam Jan
| ||||||
12.
|
N. Ves - Chlum B
|
3.11
|
14:00
|
SO
|
1:1
|
Mikl
|
Základní sestava:Musil- Bielek J.,Tuscher, Adensam P., Mikl- Troják, Starý,Kopecký - Bielek M., Adensam Pavel, Trmal
Střídačka: Candra , Adamčík L.
| ||||||
13.
|
Plavsko - N. Ves
|
6.4
|
16:00
|
NE
|
1:1
|
Bielek M.
|
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Viola, Mikl- Troják, Tuscher, Adensam Petr - Bielek M., Adensam Jan, Trmal
Střídačka: Adensam Pavel , Harazím
| ||||||
14.
|
N. Ves - Břilice
|
12.4
|
16:30
|
SO
|
1:3
|
Trmal
|
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Harazim, Mikl- Troják, Tuscher, Starý - Bielek M., Adensam Jan, Trmal
Střídačka: Adensam Pavel , Adensam Petr
| ||||||
15.
|
N. Ves - H. Žďár
|
26.4
|
17:00
|
SO
|
0:0
|
-
|
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Beníšek, Viola- Harazim, Tuscher, Troják - Mikl, Adensam Jan, Adensam Pavel
Střídačka: Bielek J.
| ||||||
16.
|
K. Řečice B - N. Ves
|
4.5
|
16:00
|
NE
|
3:0
|
-
|
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Harazim, Plch ,Troják - Mikl, Bielek M., Adensam Pavel
Střídačka: Adensam Jan, Adensam Petr, Břenek
| ||||||
17.
|
N. Ves - Klikov
|
10.5
|
17:00
|
SO
|
1:1
|
Bielek J.
|
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Bielek J., Viola- Harazim, Tuscher ,Adensam Petr, Plch,- Bielek M., Adensam Jan
Střídačka: Beníšek
| ||||||
18.
|
Lodhéřov - N. Ves
|
17.5
|
17:00
|
SO
|
3:2
|
Plch, Adensam Pa.
|
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Harazim, Tuscher ,Adensam Petr - Mikl- Bielek M., Adensam Pavel
Střídačka: Adensam Jan, Plch, Trmal
| ||||||
19.
|
N. Ves - Stráž
|
24.5
|
17:00
|
SO
|
6:0
|
3 Bielek M., 2 Adensam Pa., Mikl
|
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Harazim, Tuscher ,Beníšek - Mikl- Bielek M., Adensam Pavel
Střídačka: Adensam Jan, Plch, Trmal
| ||||||
20.
|
Lásenice - N. Ves
|
7.6
|
17:00
|
SO
|
1:2
|
Mikl, Průša (11)
|
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Novotný, Harazim- Troják, Tuscher ,Starý - Mikl- Bielek M., Adensam Pavel
Střídačka: Adensam Jan, Trmal
| ||||||
21.
|
N. Ves - Rapšach
|
14.6
|
17:00
|
SO
|
2:2
|
Adensam Pa., Bielek M.
|
Základní sestava:Průša- Candra,Kubát, Novotný, Viola- Starý, Tuscher. ,Adensam Petr - Mikl- Trmal, Adensam Pavel
Střídačka: Bielek M., Troják, Plch
| ||||||
22.
|
Majdalena - N. Ves
|
21.6
|
17:00
|
SO
|
2:0
|
-
|
Základní sestava:Musil- Candra,Kubát, Novotný, Adensam Petr- Troják, Tuscher ,Plch - Mikl- Adensam Jan, Adensam Pavel
Střídačka: Bielek M., Břenek
|