ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2014/2015
Kolo
|
Domácí - Hosté
|
Datum
|
Čas
|
Den
|
Výsledek
|
Branky
|
1.
|
N. Ves - Horní Žďár
|
30.8
|
17:00
|
SO
|
0:2
|
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Dibďák - Tetík, Kolafa
Střídačka: Plch
| ||||||
2.
|
Buk - N. Ves
|
6.9
|
17:00
|
SO
|
2:3
|
Kolafa, 2 Tetík
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Břenek P., Harazím, Břenek M., Bielek M. - Tetík, Kolafa
Střídačka: Javorský P.
| ||||||
3.
|
N. Ves - Lásenice
|
13.9
|
17:00
|
SO
|
1:1
|
Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Javorský Z., Harazím, Břenek M., Břenek P. - Tetík, Bielek M.
Střídačka: Kolafa, Adensam Jan, Javorský P.
| ||||||
4.
|
Deštná - N. Ves
|
21.9
|
15:00
|
NE
|
5:1
|
Břenek M.
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský Z.- Tetík, Dibďák
Střídačka: Kolafa, Javorský P.
| ||||||
5.
|
N. Ves - Rapšach
|
28.9
|
15:00
|
NE
|
3:2
|
2 Trmal, Adensam Pa.(11)
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Dibďák, Harazím, Břenek M., Bielek M. - Tetík, Trmal
Střídačka: Javorský Z., Javorský P.
| ||||||
6.
|
Staňkov - N. Ves
|
5.10
|
10:30
|
NE
|
4:0
|
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Dibďák, Harazím, Břenek M., Bielek M. - Tetík, Trmal
Střídačka: Javorský Z., Javorský P.
| ||||||
7.
|
N. Ves -Lodhéřov
|
11.10
|
16:00
|
SO
|
1:2
|
Břenek M.
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Tetík, Kolafa, Trmal
Střídačka: Dibďák
| ||||||
8.
|
Plavsko - N. Ves
|
19.10
|
16:00
|
NE
|
2:0
|
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Dibďák, Bielek M., Břenek M., Břenek P. - Tetík, Trmal
Střídačka: Javorský Pavel
| ||||||
9.
|
N. Ves - Velenice B
|
25.10
|
14:30
|
SO
|
2:1
|
2 Trmal
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Candra - Javorský, Harazím, Břenek M., Bielek M. - Kolafa, Trmal
Střídačka: Adensam Petr, Adensam Jan, Javorský Pavel
| ||||||
10.
|
N. Ves - Majdalena
|
1.11
|
14:00
|
SO
|
2:1
|
Harazím, Trmal
|
Základní sestava: Musil - Bumba, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Adensam Jan, Harazím, Bielek M., Javorský - Tetík, Trmal
Střídačka: Adensam Petr, Kolafa, Javorský Pavel, Kubát
| ||||||
11.
|
Chlum B - N. Ves
|
9.11
|
14:00
|
NE
|
1:1
|
Adensam Pavel (11)
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Košumberský, Břenek P. - Dibďák, Harazím, Břenek M., Javorský Z. - Tetík, Bielek M.
Střídačka: Bumba, Javorský Pavel, Kubát
| ||||||
12.
|
Horní Žďár - N. Ves
|
15.11
|
13:30
|
SO
|
2:2
|
Tetík, Javorský Z.
|
Základní sestava: Musil - Candra, Adensam Pavel, Břenek P., Adensam J. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský Z. - Tetík, Šmíd
Střídačka: Bumba, Javorský Pavel, Adensam Petr
| ||||||
13.
|
N. Ves - Buk
|
11.4
|
14:00
|
SO
|
1:2
|
Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Bumba, Košumberský, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Břenek M., Javorský Z. - Tetík, Trmal
Střídačka: Kolafa, Javorský P.
| ||||||
14.
|
Lásenice - N. Ves
|
18.4
|
17:00
|
SO
|
0:1
|
Tetík
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Troják - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Bielek M.
Střídačka: Lhoták, Plch, Javorský P.
| ||||||
15.
|
N. Ves - Deštná
|
25.4
|
17:00
|
SO
|
0:2
|
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam Pe. - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Bielek M.
Střídačka: Kolafa
| ||||||
16.
|
Rapšach - N. Ves
|
2.5
|
17:00
|
SO
|
2:0
|
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam J. - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Kolafa
Střídačka: Lhoták, Javorský Pa.
| ||||||
17.
|
N. Ves - Staňkov
|
9.5
|
17:00
|
SO
|
0:3
|
|
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam J. - Troják, Břenek M., Harazím, Javorský Z. - Bielek M., Kolafa
Střídačka: Javorský Pa.
| ||||||
18.
|
Lodhéřov - N. Ves
|
16.5
|
17:00
|
SO
|
3:2
|
Javorský Z., Adensam Pa.(11)
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Plch - Adensam Pe., Bielek M., Kolafa, Javorský Z. - Tetík, Javorský P.
Střídačka: Lhoták
| ||||||
19.
|
N. Ves - Plavsko
|
23.5
|
17:00
|
SO
|
1:9
|
Tetík
|
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Adensam Pa., Bumba, Adensam J. - Břenek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Bielek M.
Střídačka: Dibďák, Musil, Javorský P.
| ||||||
20.
|
Velenice B - N. Ves
|
30.5
|
17:00
|
SO
|
4:1
|
Tetík
|
Základní sestava: Musil - Adensam Pe., Adensam Pa., Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Košumberský, Javorský Z. - Tetík, Kolafa
Střídačka: Adensam J., Javorský P.
| ||||||
21.
|
Majdalena - N. Ves
|
6.6
|
17:00
|
SO
|
1:1
|
Harazím
|
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Javorský Z. - Tetík, Adensam P., Kolafa
Střídačka: Javorský P.
| ||||||
22.
|
N. Ves - Chlum B
|
13.6
|
17:00
|
SO
|
5:0
|
2 Adensam Pa., Kolafa, Košumberský, Bumba
|
Základní sestava: Lhoták - Břenek P., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Břenek M. - Tetík, Adensam P., Kolafa
Střídačka: Musil, Javorský P.
|