ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2015/2016
Kolo
|
Domácí - Hosté
|
Datum
|
Čas
|
Den
|
Výsledek
|
Branky
|
1.
|
N. Ves - Plavsko
|
22.8
|
17:00
|
SO
|
5:2
|
Candra P., Adensam Pa., Bielek M., Kolafa, Šmíd
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Javorský, Harazím, Candra, Bielek M. - Kolafa, Adensam Pa.
Střídačka: Lhoták, Šmíd, Trmal, Javorský P.
| ||||||
2.
|
Lodhéřov - N. Ves
|
29.8
|
17:00
|
SO
|
4:0
|
|
Základní sestava: Musil - Javorský, Břenek P., Bumba, Adensam J. - Bielek M., Harazím, Candra, Holzer - Šmíd, Adensam Pa.
Střídačka: Lhoták, Candra V., Javorský P.
| ||||||
3.
|
N. Ves - Deštná
|
5.9
|
17:00
|
SO
|
8:1
|
2 Trmal, 2 Candra P., Holzer, Bielek M., Adensam P., Košumberský
|
Základní sestava: Lhoták - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Candra, Javorský Z. - Šmíd, Holzer
Střídačka: Trmal, Adensam Pavel, Adensam Petr, Javorský P.
| ||||||
4.
|
Rapšach - N. Ves
|
12.9
|
17:00
|
SO
|
1:0
|
|
Základní sestava: Lhoták - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Candra, Javorský Z. - Šmíd, Holzer
Střídačka: Adensam Pavel, Tetík
| ||||||
5.
|
N. Ves - Horní Žďár
|
19.9
|
16:30
|
SO
|
7:0
|
2 Candra, 2 Trmal, 2 Adensam Pa., Kolafa
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Kolafa, Břenek P. - Šmíd, Bielek M., Candra, Javorský Z. - Tetík, Trmal
Střídačka: Adensam Pavel, Javorský Pavel
| ||||||
6.
|
Halamky/Hranice - N. Ves
|
27.9
|
15:30
|
NE
|
4:0
|
|
Základní sestava: Musil - Břenek P., Košumberský, Bumba, Bielek M. - Holzer, Harazím, Candra, Javorský Z. - Tetík, Trmal
Střídačka: Kolafa, Javorský Pavel
| ||||||
7.
|
VOLNO
|
3.10
|
:
|
:
|
||
8.
|
N. Ves - Majdalena
|
10.10
|
16:00
|
SO
|
10:2
|
3 Candra P., 2 Tetík, Šmíd, Trmal, Adensam Pa., Harazím, vlastní
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Kolafa, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Harazím, Candra, Javorský Z. - Tetík, Trmal
Střídačka: Šmíd, Holzer, Javorský P., Adensam Pa.
| ||||||
9.
|
Velenice B - N. Ves
|
17.10
|
15:30
|
SO
|
2:0
|
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Kolafa, Bumba, Břenek P. - Šmíd, Harazím, Candra, Holzer - Tetík, Trmal
Střídačka: Troják, Javorský Z., Adensam Pa.
| ||||||
10.
|
N. Ves - Lásenice
|
24.10
|
14:30
|
SO
|
3:1
|
2 Candra P., Trmal
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Kolafa, Bumba, Břenek P. - Troják, Šmíd, Candra, Holzer - Tetík, Trmal
Střídačka: Troják, Javorský Z., Adensam Pa.
| ||||||
11.
|
Buk - N. Ves
|
31.10
|
14:00
|
SO
|
2:1
|
Candra P.
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Břenek P., Troják - Bielek M., Harazím , Candra P., Javorský Z. - Tetík, Trmal
Střídačka: Holzer, Šmíd, Javorský P., Adensam Pa.
| ||||||
12.
|
Plavsko - N. Ves
|
7.11
|
14:00
|
SO
|
3:1
|
Bielek M.
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Harazím Břenek P. - Bielek M., Candra P., Javorský Z. - Tetík, Trmal, Šmíd
Střídačka: Javorský P., Adensam Pa.
| ||||||
13.
|
N. Ves - Lodhéřov
|
16.4
|
17:00
|
SO
|
0:0
|
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Bumba, Břenek P., Troják - Bielek M., Candra P., Harazím, Holzer - Tetík, Trmal
Střídačka: Javorský P., Adensam Pa.
| ||||||
14.
|
Deštná - N. Ves
|
24.4
|
15:30
|
NE
|
1:1
|
Candra P.
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pa., Bumba, Břenek P. - Harazím, Candra P., Košumberský, Bielek M. - Tetík, Holzer
Střídačka: Šmíd, Trmal
| ||||||
15.
|
N. Ves - Rapšach
|
30.4
|
15:00
|
SO
|
6:4
|
3 Tetík, 2 Trmal, Holzer
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Candra P., Harazím, Šmíd - Tetík, Trmal
Střídačka: Holzer, Javorský P., Adensam Pa.
| ||||||
16.
|
Horní Žďár - N. Ves
|
7.5
|
17:00
|
SO
|
2:4
|
Trmal, Bielek M., Košumberský, Javorský P.
|
Základní sestava: Štochl - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Bielek M., Candra P., Harazím, Šmíd - Tetík, Trmal
Střídačka: Holzer, Javorský P., Adensam Pa.
| ||||||
17.
|
N. Ves - Halamky/Hranice
|
14.5
|
17:00
|
SO
|
0:0
|
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Adensam Pavel, Břenek P. - Bielek M., Candra P., Harazím, Bumba, Tetík - Trmal
Střídačka: Javorský P.
| ||||||
18.
|
VOLNO
|
:
|
:
|
|||
19.
|
Majdalena - N. Ves
|
28.5
|
17:00
|
SO
|
2:1
|
Trmal
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Harazím, Bielek M. - Tetík, Javorský P.
Střídačka: Trmal
| ||||||
20.
|
N. Ves - Velenice B
|
4.6
|
17:00
|
SO
|
3:2
|
Košumberský, Candra P., Harazím
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Harazím, Bielek M. - Tetík, Trmal
Střídačka: Javorský, Dibďák
| ||||||
21.
|
Lásenice - N. Ves
|
11.6
|
17:00
|
SO
|
0:0
|
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pavel, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Harazím, Bielek M. - Tetík, Trmal
Střídačka: Dibďák
| ||||||
22.
|
N. Ves - Buk
|
18.6
|
17:00
|
SO
|
2:0
|
Candra P., Tetík
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Adensam Pavel, Bumba, Břenek P. - Holzer, Candra P., Košumberský, Bielek M. - Tetík, Trmal
Střídačka: Javorský P, Šmíd, Dibďák
|