ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2017/2018
Kolo
|
Domácí - Hosté
|
Datum
|
Čas
|
Den
|
Výsledek
|
Branky
|
1.
|
N. Ves - Lodhéřov
|
26.8
|
17:00
|
SO
|
2:1
|
Candra P., Mezera
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Adensam J. - Bielek M., Špringer, Candra P., Bumba - Bambule, Škácha
Střídačka: Trmal, Adensam Pa.
| ||||||
2.
|
Lomnice B - N. Ves
|
3.9
|
17:00
|
NE
|
7:2
|
2 Škácha
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bambule, Candra P., Bielek M., Špringer - Škácha
Střídačka: Trmal, Adensam Pa., Adensam J., Holzer
| ||||||
3.
|
N. Ves - Staňkov
|
9.9
|
17:00
|
SO
|
3:2
|
2 Škácha, Špringer
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Candra P., Harazím, Holzer - Škácha, Špringr
Střídačka: Trmal, Adensam Pa., Bjel, Břenek M.
| ||||||
4.
|
Majdalena - N. Ves
|
16.9
|
16:30
|
SO
|
1:1
|
Candra P.
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Candra P., Harazím, Bambule - Škácha, Špringr
Střídačka: Bednář, Troják, Adensam J., Tetík
| ||||||
5.
|
N. Ves - Rapšach
|
23.9
|
16:30
|
SO
|
5:0
|
2 Candra P., 2 Tetík, Bielek M.
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bambule, Bumba, Adensam J. - Bielek M., Candra P., Harazím, Holzer - Škácha, Tetík
Střídačka: Bednář, Bjel, Adensam Pa., Trmal
| ||||||
6.
|
Deštná - N. Ves
|
30.9
|
16:00
|
SO
|
1:3
|
Špringer Candra P., Škácha
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Bumba, Bambule - Bielek M., Candra P., Harazím, Tetík - Škácha, Špringer
Střídačka: Holzer, Bjel, Adensam J.
| ||||||
7.
|
N. Ves - Horní Pěna
|
7.10
|
16:00
|
SO
|
3:0
|
2 Škácha, Harazím
|
Základní sestava: Musil - Adensam J., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Candra P., Harazím, Bambule - Škácha, Tetík
Střídačka: Candra Vl., Bjel, Trmal, Bednář, Troják
| ||||||
8.
|
Plavsko - N. Ves
|
15.10
|
16:00
|
NE
|
5:1
|
Bambule
|
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bumba - Bielek M., Špringer, Harazím - Bambule, Škácha, Tetík
Střídačka: Adensam J., Bjel, Holzer, Adensam P.
| ||||||
9.
|
N. Ves - H. Žďár
|
21.10
|
15:30
|
SO
|
8:1
|
3 Tetík, 2 Škácha, 2 Trmal, Adensam Pa.
|
Základní sestava: Musil - Bambule, Mezera, Bumba, Bednář - Bielek M., Košumberský, Harazím, Tetík - Škácha, Špringer
Střídačka: Adensam J., Bjel, Candra Vl., Adensam Pa., Trmal
| ||||||
10.
|
Lodhéřov - Ves
|
21.4
|
17:00
|
SO
|
1:5
|
Pospíchal, Mezera, Candra P., Košumberský, Škácha
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bumba - Bambule, Candra P., Harazím, Bielek M. - Pospíchal, Tetík
Střídačka: Holzer, Škácha, Trmal
| ||||||
11.
|
N. Ves - Lomnice B
|
28.4
|
17:00
|
SO
|
6:2
|
2 Pospíchal, 2 Candra P., Tetík, Bambule
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bumba - Bambule, Candra P., Harazím, Bielek M. - Pospíchal, Tetík
Střídačka: Bjel, Špringer, Trmal
| ||||||
12.
|
Staňkov - N. Ves
|
5.5
|
17:00
|
SO
|
1:2
|
2 Candra P.
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bumba - Bambule, Candra P., Harazím, Bjel - Pospíchal, Tetík
Střídačka: Holzer, Trmal
| ||||||
13.
|
N. Ves - Majdalena
|
12.5
|
17:00
|
SO
|
2:4
|
Pospíchal, Škácha
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bielek M. - Špringer, Candra P., Harazím, Bjel - Pospíchal, Škácha
Střídačka: Holzer, Trmal, Bumba
| ||||||
14.
|
Rapšach - N. Ves
|
19.5
|
17:00
|
SO
|
2:6
|
3 Harazím, Tetík, Škácha, Trmal
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bielek M. - Bambule, Candra P., Harazím, Tetík - Pospíchal, Škácha
Střídačka: Špringer, Trmal
| ||||||
15.
|
N. Ves - Deštná
|
26.5
|
17:00
|
SO
|
4:5
|
2 Škácha, Pospíchal, Trmal
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Mezera, Košumberský, Bielek M. - Bambule, Candra P., Harazím, Tetík - Pospíchal, Škácha
Střídačka: Špringer, Trmal, Bjel, Bumba
| ||||||
16.
|
Horní Pěna - N. Ves
|
2.6
|
17:00
|
SO
|
3:1
|
Pospíchal
|
Základní sestava: Musil - Candra V., Škácha, Bumba, Bielek M. - Bambule, Candra P., Pospíchal, Bjel - Adensam Pa., Tetík
Střídačka: Trmal
| ||||||
17.
|
N. Ves - Plavsko
|
9.6
|
17:00
|
SO
|
5:4
|
3 Škácha, Pospíchal, Bjel
|
Základní sestava: Průša - Candra V., Mezera, Bumba, Bielek M. - Bambule, Košumberský, Harazím, Bjel - Pospíchal, Škácha
Střídačka: Trmal, Adensam Pa., Adensam J.
| ||||||
18.
|
Žďár - N. Ves
|
16.6
|
17:00
|
SO
|
1:2
|
Harazím, Pospíchal
|
Základní sestava: Špringer - Candra V., Mezera, Bumba, Bambule - Tetík, Candra P., Harazím, Bjel - Pospíchal, Škácha
Střídačka: Adensam Pa.,
|