wz

Facebook

Navštivte nás také na Facebooku!

Už víte odkud jsme? Stále nevíte jak nás kontaktovat?

Vyhledávání





Hledáte něco a nemůžete to najít? Zkuste to níže.

ROZPIS OKRESNÍ SOUTĚŽE - SEZÓNA 2018/2019

Kolo
  Domácí - Hosté
Datum
Čas
Den
Výsledek
Branky
1.
  N. Ves - Chlum
25.8
17:00
SO
1:2
Škácha
Základní sestava: Candra P. - Bielek M., Bumba, Mezera, Adensam J. - Koller, Košumberský, Harazím, Tetík - Bjel, Škácha     Střídačka: Candra Vl., Adensam Pa.
2.
  N. Ves - Staňkov
2.9
15:00
NE
2:0
2 Pospíchal
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Koller, Košumberský, Candra P., Tetík - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Bambule, Adensam J., Bjel, Harazím, Špringer
3.
  N. Ves - Velenice B
8.9
17:00
SO
3:2
2 Škácha, Harazím
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Harazím, Candra P., Koller - Tetík, Škácha     Střídačka: Adensam J., Bednář, Špringer
4.
  Rapšach - N. Ves
15.9
16:30
SO
4:6
2 Pospíchal, Koller, Košumberský, Špringer, Bambule
Základní sestava: Musil - Bednář, Bumba, Mezera, Bielek M. - Špringer, Bambule, Košumberský, Koller - Pospíchal, Candra P.     Střídačka: Adensam Pa., Candra Vl., Bjel
5.
  N. Ves - Žďár
22.9
16:30
SO
3:3
2 Tetík, Pospíchal
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Koller - Pospíchal,Tetík     Střídačka: Adensam Pa., Bednář, Bjel, Špringer
6.
  H. Pěna - N. Ves
29.9
16:00
SO
2:2
Pospíchal, Škácha
Základní sestava: Musil - Bednář, Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Bjel - Pospíchal,Tetík     Střídačka: Adensam Pa., Špringer, Škácha
7.
  N. Ves - Deštná
13.10
15:30
SO
2:4
Koller, Pospíchal
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Koller - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Adensam Pa., Musil, Bjel, Tetík
8.
  Majdalena - N. Ves
20.10
15:30
SO
0:3
Tetík, Mezera, Candra P.
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bambule - Tetík, Candra P., Košumberský, Koller - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Adensam Pa., Bielek M., Bjel
9.
  Chlum - N. Ves
20.4.
17:00
SO
4:0
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Candra P., Košumberský, Koller - Tetík, Škácha     Střídačka: Musil, Bjel
10.
  Ves - Staňkov
28.4.
14:00
NE
2:3
2 Škácha, Pospíchal
Základní sestava: Špringer - Bambule, Bumba, Mezera, Bielek M. - Harazím, Candra P., Koller - Tetík, Škácha, Pospíchal     Střídačka: Košumberký, Bjel, Candra Vl.
11.
  Velenice B - N. Ves
5.5
14:00
NE
2:2
Pospíchal, Bielek
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Koller, Candra P., Harazím, Bambule - Tetík, Škácha     Střídačka: Špringer, Pospíchal, Bednář
12.
  N. Ves - Rapšach
11.5
17:00
SO
2:2
Bjel, Škácha
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Košumberský, Bednář - Bjel, Candra P., Harazím, Bambule - Tetík, Škácha     Střídačka: Musil, Adensam J., Trmal
13.
  Žďár - N. Ves
18.5
17:00
SO
4:1
Košumberský
Základní sestava: Musil - Bumba, Košumberský, Mezera, Bielek M. - Koller, Bjel, Candra P., Harazím, Bambule - Škácha     Střídačka: Špringer
14.
  N. Ves - H. Pěna
25.5
17:00
SO
2:2
Košumberský, Tetík
Základní sestava: Musil - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bjel, Košumberský, Candra P., Špringer - Tetík, Škácha     Střídačka: Adensam Jan, Bambule
15.
  Deštná - N. Ves
8.6
15:00
SO
0:3
2 Tetík, Škácha
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Bumba, Mezera, Bielek M. - Bambule, Harazím, Candra P., Košumberský - Tetík, Škácha     Střídačka: Adensam Jan, Bjel
16.
  N. Ves - Majdalena
15.6
15:00
SO
9:0
3 Candra P., 2 Tetík, 3 Pospíchal, Škácha
Základní sestava: Špringer - Candra Vl., Košumberský, Mezera, Bielek M. - Bambule, Harazím, Candra P., Tetík - Pospíchal, Škácha     Střídačka: Adensam Jan, Bjel, Bumba, Bednář